Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nie działają spryskiwacze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Nie działają spryskiwacze

    Zamieszczone przez eaglemirek
    Teraz w takim razie nic nie powiem nawet jak będę coś wiedział :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
    i tak już by Ci nikt nie uwierzył po tamtym numerze :P

  • #2
    [O2] Nie działają spryskiwacze

    Skończył mi się płyn do spryskiwaczy w czasie jazdy. Kupiłem płyn do spryskiwaczy zimowy, zalałem i nic... Zbiornik pełny, pompka słyszę, że pompuję ale ze sprysków nic nie leci ani z przodu ani z tyłu. Sprawdzałem w bagażniku nic nie jest mokre ale jest sucho, z przodu też jakoś sucho, ale płynu ubywa. Z prawego spryskiwacza trochę czasami coś wyleci, ale nie tyle, żeby można było wyczyścić szybę. Co się mogło stać, ewentualnie co sprawdzić?
    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Komentarz


    • #3
      Biszczu, a nie zamarzło aby?
      u nas przymrozki były
      jak masz mozliwość to albo przedmuchaj wężyki powietrzem albo wstaw do ciepłego garażu
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Biszczu nie chciało Ci się założyć czujnika poziomu płynu do spryskiwaczy i masz :diabelski_usmiech

        Tez bym obstawiał że przymarzło...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez piotrek_gdy
          Biszczu, a nie zamarzło aby?
          u nas przymrozki były
          jak masz mozliwość to albo przedmuchaj wężyki powietrzem albo wstaw do ciepłego garażu
          hmm zamarzło aż tak zimno chyba nie było ale sprawdzę ten trop

          Zamieszczone przez demmsi
          Biszczu nie chciało Ci się założyć czujnika poziomu płynu do spryskiwaczy i masz :diabelski_usmiech

          Tez bym obstawiał że przymarzło...
          a tam czujnik :P co by mi to dało jakby był
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez demmsi
            nie chciało Ci się założyć czujnika poziomu płynu do spryskiwaczy
            nic by nie dało :wink:
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              A pod zbiorniczkiem płynu nie robi sie mokro? Jak ubywa, a na szybę nie leci płyn znaczy gdzieś ucieka, podłoga pod deską, znaczy przednie dywaniki nie robią się mokre?

              Komentarz


              • #8
                Biszczu, wlej jakiegos "pachnącego zajzajera" to go wyczujesz gdzie znika :diabelski_usmiech Kiedys pewna Pani miała mokry bagaznik ale jej to nie przeszkadzało......ale jak wlała jakis płyn z reala to ją ruszyło :diabelski_usmiech, że coś jest nie tak.....
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X